Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина виробу по спинці: 78 см
Довжина рукава: 63 см
Тип тканини: трикотаж Туреччина
верху Склад: трикотаж
Склад підкладки: без підкладки
Кольору/Розміри: чорний 46, 48 (XL, L)
Заміри кардигана по груді: від 90 до 96 см,
Універсальний, модний, подовжений, трикотажний кардиган.
Без застібки.
Склад: 70% акрила, 30% бавовна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mintex |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 1 008 ₴



