влевовправо
-40%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина виробу по спинці: 78 см
Довжина рукава: 63 см
Тип тканини: трикотаж Туреччина
верху Склад: трикотаж
Склад підкладки: без підкладки
Кольору/Розміри: червоний 42. 44 (S, M) чорний 46, 48 (XL, L)
Заміри кардигана по груді: від 84 до 92 см,
Універсальний, модний, подовжений, трикотажний кардиган.
Без застібки.
Склад: 70% акрила, 30% бавовна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mintex |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 1 008 ₴



