Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: сірий 42, 44 (S, M)
Тканина: Трикотаж рубчик
Довжина вище коліна — 95 см
Опис: Красиве, елегантне плаття на запах. Приталеного крою.
Вшивний рукав до ліктя.
Розмірна сітка плаття:
Об.груд- 84-88 см. Об.таліі- 64-68 см. Об.бедер- 92-98 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | З запахом |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 672 ₴




