Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: блакитний 36. 38 (S, M)
Тканина: Шовк Армані
Довжина вище коліна — 88 см
Опис: Красиве, легке, елегантне плаття в горошок. Застібка-блискавка в середньому шві спинки.
Рукав ліхтарик довжиною 23 см.
Розмірна сітка: Розміра 36-38
Об.грудей-84-88 см
Об.таліі - 64-68 см
Об.бедер- 92-96 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Фасон сукні | Із завищеною талією |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Шовк |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
- Ціна: 1 060 ₴








