Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: пудровий 36 (+6)
білий 36
бежевий 36
Розмірна сітка:
36 размер- Об.груд - 84-86 см. Об.тал- 64-66 см. Об.бедер- 92-94 см
38 размер- Об.груд- 88-90 см. Об.тал- 68-70 см. Об.бедер- 96-98 см.
Тканина: французський трикотаж
Довжина міні — 85 см
Опис: Красиве, елегантне, легке плаття на запах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Клубне плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Фасон сукні | З запахом |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Пудровий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Французький трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | З запахом |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 960 ₴




