Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
платтяКоротке бавовняне плаття з шиття
Розмір: 40. 42 (+6)
Колір: електрик
Тканина - 100% бавовна з вишивкою
Легке, літнє коротке плаття.
Вільного силуету, без рукавів.
Не світиться. З підкладкою на спідниці.
Довжина сукні - 75-85 см.
Розмірна сітка сукні:
40-42 (+6) розмір — Об.груд- 94-100 см.
Об.бедер-102-106 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Електрик |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-човник |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 1 080 ₴










