Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Розмір:36. 38
Розмірна сітка плаття:
Об.грудей- 86-90 см. Об.тал- 66-70 см.
Довжина виробу: передньої частини спідниці- 94 см, задньої частини-133 см.
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см
Догляд: рекомендується ручне прання при температурі не вище 30°C
Довжина: по коліно зі шлейфом
Фасон: прилеглий з спідницею кльош зі шлейфом
Рукав: Без рукава
Опис - Молодіжне вечірнє плаття на випускний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Атлас-сатин |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-човник |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 275 ₴





