Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Элегантное платье
Размер: 36, 38
Размерная сетка:
Об.груд- 86-94 см. Об.тал- 68-74 см. Об.бедер- 94- 102 см.
Цвет; оранжевый
Описание - Универсальное элегантное платье
.Подходит для вечеринок и на каждый день. Легкое. стильное, шифоновое платье с рукавом.
Производства Украина.
Состав; 100% полиэстер
длина платья 160 см. Длина рукава- 61 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 1 480 ₴









