Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне плаття
Розмір: 36,38.
Колір; червоний у горошок
Тканина — шифон
Стильне, літнє плаття з декольте та пишною спідницею.
Не світиться. На підкладці.
Довжина сукні від бюста — 70 см.
Розмірна сітка сукні:
36 розмір — Об.груд — 78- 80 см.
Об.тал- 64-70 см.
38 розмір — Об.груд — 80 -84 см.
Об.тал- 68- 70 см.
На спинці є регулюючі гумки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Клубне плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон сукні | Міні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 82 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
| Наявність корсета | Так |
- Ціна: 1 080 ₴








