Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вечірнє плаття
Розмір: 36. 38. (+6)
Розмірна сітка:
Об.груд — 84-92 см. Об.талії — 65-70 см. Об. Перемог — 92-98 см
колір: рожевий
Довжина виробу: 137 см. Довжина рукава 9 см.
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см, Стегна ±2 см
Склад: 65% віскоза, 35% поліестер
Догляд: делікатне прання за температури не вище 40°c
Довжина: максі футляр
Фасон: Приталена модель, спідниця донизу розширена.
Рукав: Без рукава
Опис — Красиве вечірнє плаття футляр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Так |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
| Наявність корсета | Так |
- Ціна: 1 860 ₴








