
Плаття для стильних, увірених у собі жінок розміру Oversize. які цінують ідеальний крій і якість пошиття. Сукня ошатна, кофортна та легка. Підійде на всі випадки, тому що має стильний та святковий вигляд.
Прекрасно підкреслює фігуру поясом. Рукав ліхтарик. Розкльошена спідниця.Застібається на приховану блискавку в бічному шві.На моделі представлений 48-50 розмір.
Сукня виробництва Україна.
Розміри в наявності: 48. 50. 52. 54 укр
Розмірна сітка сукні:
50 розмір — Об.груд — від 98 до 104 см. - регулюється запахом. Об.тал. 90 см.
52 розмір — Об.груд — від 102 до 106 см. Об.тал- 94 см
54 розмір — Об.груд — від 106 до 110 см. Об.тал — 98 см
Довжина сукні - 116 -118 см.
Складається з 2 частин: турецький шифон + підкладка із софту.
Новинка цієї весни!!
Колір- чорний в горошок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон вирізу горловини | З запахом |
| Фасон рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 246 ₴




