Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУРТКА ЖІНОЧНА, ЗИМНЯ ФАБІЧНА, ПРЯМОГО СИЛУЕТА.
Розмір на фото: L
Параметри моделі: 96-76-104, зріст 172 см
Колір чорний
Розміри: 46. 48. Внизу описані виміри куртки за розмірами
Колір: чорний
Довжина: 74 см по спинці. (+1 см на кожен наступний розмір.)
Якісна, легка, тепла куртка. Застібається на двосторонню змійку та планку з кнопками.
Капюшон-комір вшивний.
Наповнювач: Біопух новітніх технологій — холофайбер.
Зберігає тепло в мороз до -25 °C
Пригодна до прання: прання за температури: 30-40 °C. Не збивається й не втрачає форму.
Виміри куртки-пуховика:
46 розмір- по грудях - до 54 см. по стегнах- до 57 см. Довжина рукава- 76 см
48 розмір- по грудях- до 56 см. по стегнах- до 59 см. Довжина рукава- 77 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSS SVIDNÍK |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид утеплювача | Биопух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Мембрана | Так |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид виробу | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 48 |
- Ціна: 4 980 ₴










