Пуховик куртка з капюшоном, зимовий, фабричний.
Нова колекція 2025 р.
Розмір на фото: L
Параметри моделі: Зріст 172 см. 96-76-104
Колір кемел
розміри: S, M, L, XL, 2XL
Виміри пуховика:
Розмір S - по грудях 96 см. по стегнах 104 см. довжина - 94 см. довжина рукава від горловини - 68 см.
Розмір M – по грудях 100 см. по стегнах 108 см. довжина – 96 см. довжина рукава від горловини – 69 см.
Розмір L - по грудях 104 см. по стегнах 112 см. Довжина - 97 см. Довжина рукава від горловини-70 см.
Розмір XL - по грудях 110 см. по стегнах 116 см. Довжина - 100 см. Довжина рукава від горловини-73 см.
Розмір 2XL – по грудях – 114 см. по стегнах 120 см. довжина – 100 см. довжина рукава від горловини – 74 см.
Утеплювач: Біо-пух, теплий, якісний, не збивається, придатний для прання, при температурі 30С.
Витримує температуру до - 25 °C
Трендовий пуховик з капюшоном.
Супер якість, теплий, легкий, затишний, стильний пуховик.
Довжина куртки: 94 см (+2 см на наступний розмір)
Рукав вшивний, знизу на трикотажній манжеті.
Довжина рукава від горловини: 69 см (+1 см на наступний розмір)
Знімний, великий, фіксований капюшон. Комір- стійка.. Застібається куртка на двосторонній замок-блискавку та планку на кнопках.
Є дві прорізні кишені з листочками.
Тканина: щільна, водовідштовхувальна, з просоченням, що не продувається.
Склад -100% Polyester (Except film) - матова, якісна тканина.
Склад підкладки-100% Polyester
Утеплювач: Біо-пух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Towmy |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 88 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид утеплювача | Биопух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Мембрана | Так |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Знімний |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 93 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 4 560 ₴









