КУРТКА ЖІНОЧА, ДЕМІСЕЗОННА ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ.
ВИРОБНИК ХАРКІВ GRANIS.
ЯКІСТЬ ПРЕМІУМ.
Колір: графіт
Розміри: 44, 46, 48, 50 (укр)
Довжина куртки - 65-70 см. Довжина рукава -
64 см
Виміри куртки:
44 розмір-по грудях-до 53 см. по талії-51 см. по стегнах-до 53 см. Дл.рукава-73 см. від горловини. Довжина куртки-68 см.
46 розмір-по грудях-до 54 см. по талії-52 см. по стегнах-до 56 см. Дл.рукава-74 см. від горловини. Довжина куртки-69 см.
50 розмір-по грудях-до 58 см. по талії-56 см. по стегнах-до 58 см. Дл.рукава-74 см. від горловини. Довжина куртки-69 см.
52 розмір-по грудях-до 61 см. по талії-60 см. по стегнах-до 61 см. Дл.рукава-74 см. від горловини. Довжина куртки-71 см.
Куртка прямого силуету. Є дві прорізні кишені з листочками.
Застібається на двосторонню змійку блискавку.
Вшивний рукав.
Капюшон вшитий, що переходить у комір-стійку.
Дуже якісна легка тепла куртка. Наповнювач: мікропух 120 + сілікон.
Придатна до прання. Не збивається і не втрачає форму, не сушити в барабані.
Плащова водовідштовхувальна тканина.
Красива модель та цікавий колір додадуть Вам стильного неповторного образу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Силікон |
| Колір | Графіт |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 102 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Стиль | Городской |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 44 |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 2 278 ₴



