Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУРТКА ЖІНОЧА, ДЕМІСЕЗОННА .
ВИРОБНИК ХАРКІВ GRANIS.
Колір: чорний
Розміри: 48, 50 (укр)
Довжина куртки - 60 см. Довжина рукава - 64 см
Виміри куртки:
48 размер- по груди- до 54 см. по бедрам- до 54 см. Дл.рукава- 74 см от горловины.
50 размер- по груди- до 56 см. по бедрам- до 56 см. Дл.рукава- 73 см от горловины.
Куртка прямого силуету. Є дві прорізні кишені з листочками.
Застібається на двосторонню змійку блискавку.
Вшивний рукав, комір-стійка.
Дуже якісна легка тепла куртка. Наповнювач: мікропух 120 + сілікон.
Придатна до прання. Не збивається і не втрачає форму, не сушити в барабані.
Плащова водовідштовхувальна тканина.
Красива модель та колір додадуть Вам стильного неповторного образу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 128 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Стиль | Городской |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 48 |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 2 412 ₴

