Стильне пальто стьобане, двобортне, утеплене. Хіт сезону! Можна носити під пояс. Візерунок стібки великий ромб.
Колір: світло-сірий
Пальто з плащової тканини демісезонне прямого силуету. Комір англійський, рукав втачний з відкладною манжетою, на рівні лінії стегон дві накладні кишені.
Розмір пальта: 38 (М) 40 (L)
На фото: модель розміру- 40(L), має параметри: Об.груди 94 см, Об.стегон-104 см
Довжина пальта – 106 см.
38 розмір – По грудях під проймою: 104см. По стегнах – 112 см. Довжина рукава від горловини – 74 см.
40 розмір – По грудях під проймою: 106 см. По стегнах – 114 см. Довжина рукава від горловини – 75 см.
Склад: Плащівка -100% поліестер, підкладка -100% поліестер.
Утеплювач: слімтекс 150
У дощову погоду важко уявити одяг більш зручніший, ніж плащ.
Основна особливість плаща, від іншого верхнього одягу, полягає в непромокаючій, невагомій, тканині, яка не пропускає вологу і вітер.
Тому носити такий комфортний і легкий одяг - одне задоволення.
Відмінною тенденцією сезону є утеплені моделі плащів.
Легкість в утепленій підкладці та водовідштовхувальні властивості плаща плюс строгість та елегантність пальто роблять його незамінним в прохолодну погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Вальтерм |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 106 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 106 см |
- Ціна: 3 860 ₴








