Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Демісезонне кашемірове
Артикул: 070
Тканина склад: вовна 80%, кашемір 10%, ПА 10%
Склад підкладки: віскоза 100%
Довжина виробу: 93 см.
Довжина рукава: 62 см ( від горловини - 75 см)
Сезонність: весна, осінь
Колір/Розмір: мокко -38 білий - 36.
Заміри пальта:
По грудях під проймою – 92 см. по талії – 82 см.
по стегнах – 106 см.
Пальто двобортне прилеглого силуету, з закругленими бортами, відрізне по лінії талії, застібається на 10 ґудзиків (діам.12 мм.). Комір відкладний на стійці, рукави вшивні. По лінії талії закладені склади, кишені в бічних швах. По спинці середній шов і шліца 12 см.
Особливості:
- пальто укомплектовано вузьким шкіряним ременем;
- пальто представляє молодіжну групу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сезон Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Коричневий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 93 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 320 ₴



