Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кашемірове демісезонне
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу вздовж спинки: 96 см
Довжина рукава: 3/4 - 56 см.
Тип тканини: набивний кашемір Італія
Склад верху: полиэстер 63% вискоза 32% лукра 5%
Склад підкладки: полиэстер 100%
Кольори/розміри: гірчиця 42. 44
Заміри пальта:
По грудях під проймою – 88 см. По талії – 76 см.
По стегнах – 96 см.
Приталене демісезонне пальто Samange з поясом. Без коміра, з ушивним рукавом 3/4. Застібається на пришивні кнопки. Кишені прорізні з листочками. У бічних швах шліци на кнопках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Золотистий |
| Вид пальто | Однобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Тип коміра | Без коміра |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 96 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 1 988 ₴


