Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кашемірове пальто
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу по спинці: 92 см
Довжина рукава: 3/4 - 57 см
Тип тканини: кашемір Італія
верху Склад: поліестер 63% віскоза 32% лукра 5%
Складу підкладки: поліестер 100%
Кольори/Розміри: м'ята 42. 44.
Заміри пальта:
По грудях під проймою – 90 см. По стегнах – 96 см.
Стильне , трапецієподібного силуету демісезонне пальто з коміром стійка , обробленим пришивними прикрасами. Класичні вшивні рукава довжиною 3/4 злегка розкльошеними до низу. Потайна застібка на кнопках. Невеликі, акуратні накладні кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Сатин |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Втачний |
| Оздоблення та прикраси | Брошка |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 92 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 42 |
- Ціна: 1 598 ₴





