Сезон: зима
Довжина виробу по спинці: 104 см
Довжина рукава: 64 см
Тип тканини: кашемір Турецький
Склад верху: шерсть 70%, поліаміду 20%, кашемір 10%
Склад підкладки: поліестер 70%, віскоза 30%
Утеплювач: мембранний синтеватин
Комір: натуральне хутро кролика (знімне)
Кольори/Розміри: блакитний 36, 38 (+6)
довжина рукава від горловини: 73 см
На фото розмір 36
Модель з параметрами- Об.груд- 90 см. Об.стегон- 100 см.
Зріст 172 см
Заміри пальта:
36 розмір - по грудях - 47 см. По стегнах - 51 см. Довжина рукава від горловини - 73 см. Довжина 104 см.
Жіноче кашемірове пальто, сезонна зима. Двобортна застібка на пришивних потайних кнопках, на спинці середній шов зі шліцею 27 см. Відрізне по лінії талії. Відкладний комір. Знімне хутро. Рукав втічний. Дві прорізні кишені. Застібається на потаємні гудзики-кнопки.
Гарно сідає на фігуру.
Якісне пошиття ТМ Raslov Харків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raslov |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Блакитний |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | шерсть 70%, поліаміду 20%, кашемір 10% |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Вальтерм |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 104 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 94 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 |
- Ціна: 5 980 ₴










