Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пальто жіноче
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу по спинці: 90 см
Довжина рукава: 60 см 3/4 реглан
Тип тканини: кашемір
Склад верху: поліестер 63% віскоза 32% лукра 5%
Склад підкладки: поліестер 100%
Кольори/Розміри: м'ята 42. 44. 46.
Заміри пальта:
42 Розмір - По грудях - 90 см. По стегнах - 104 см. Довжина рукава - 57 см
46 Розмір - По грудях - 96 см. По стегнах - 110 см. Довжина рукава - 59 см
Стильне жіноче пальто прямого силуету. Без коміра , потайна застібка на пришивних кнопках. Рукав реглан 3/4. Горловина та низ рукавів декоровані драпіруванням. Дві прорізні кишені.
Гарна якість та колір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Тип коміра | Без коміра |
| Оздоблення та прикраси | Бісер, Волани |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 1 200 ₴



