Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пальто жіноче
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу : 104 см. Довжина рукава від горловини -
74 см. Розміри- 46, 48
Заміри пальто:
По грудях під проймою - 95 см. По стегнам - 104 см.
Тип тканини: кашемір Італія
верху Склад: шерсть 70%, кашемір 20%, поліамід 10%
Склад підкладки: поліестер 100%
Кольору/Розміри: тим.синій, 46.48
Приталене демісезонне пальто Samange з поясом.
Довге, однобортне, з втачним рукавом та відкладним коміром. Є дві прорізні кишені з клапанами. Спинка зі шліцею 34 см. Низ рукава має розріз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 104 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 4 122 ₴







