
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу : 102 см
Тип тканини: букле Італія
Склад верху: вовна 50%, акрил 50%
Складу підкладки: поліестер 100%
Колір платина . Розмір 44. 46. 48.
Виміри пальта;
Виміри пальта;
46 Розмір – По грудях під проймою – 106 см. По стегнах – 106 см. Довжина рукава від горловини – 74 см.
48 Розмір – По грудях – 108 см. По стегнах – 110 см.
Пальто кардиган вовняне. Рукав із заниженою проймою. Можна регулювати рукав манжетом. Пальто на підкладці. Застібається на декоративну шпильку.
Приталене, вовняне, демісезоне пальто Samange з поясом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Пудровий |
| Вид пальто | З запахом |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Застібка | Застібки-петлі |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 102 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 106 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 102 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 3 880 ₴





