Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сукня
Тканина: трикотаж стрейч-шерсть
Склад: вовна, віскоза, лавсан.
Оздоблення: сітка в горох.
Довжина: 90 см
В наявності: чорний 44, 46
синій 42, 44, 46, 48 ,50
Розмірна сітка: розміру 44-46
Об.грудей- 88-92 см. Об.талії - 78-84 см. Об.бедер - 98-102 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасон сукні | Міні |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Напівшерстяна тканина |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 1 022 ₴




