Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пальто осінь весна
Пальто артикул 284
Розмір: 46, 48 (L. XL)
Заміри пальта:
По грудях під проймою - 98 см
По стегнах-108 см. Довжина пальта 112 см. Довжина рукава від горловини - 71 см
Склад: 70% вовна, 20% поліамід, 10% кашемір
Колір: темно-сірий,
Модельне, стильне, ексклюзивне, якісне пальто ТМ Raslov.
Довжина нижче колін. Рукав 7/8 з розрізом. Вишивка на лінії талії, додає родзинку пальто. Застібка на пришивних кнопках.
Рукав реглан.Дві прорізні кишені. Спинка із середнім швом. Якісно пошито. Красива посадка на фігуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raslov |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Реглан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 4 428 ₴









