Пальто артикул 1953
Виробник: Україна Millennium
Сезон: осінь-весна
Колір: капучино
Розмір: 50. 52. 54 (український розмір)
довжина рукава від горловини: 75 см (можна зробити манжет)
На фото розмір 46
Модель з параметрами- Об.груд- 96 см. Об.стегон- 104 см.
Зріст 172 см
Заміри пальта:
50 розмір - по грудях - 56 см. По стегнах - 60 см. Довжина рукава від горловини - 75 см. Довжина 100 см.
52 розмір - по грудях - 59 см. по стегнах - 61 см. Довжина рукава від горловини - 76 см. Довжина 102 см.
54 розмір - по грудях - 61 см. по стегнах - 63 см. Довжина рукава від горловини - 75 см. Довжина 102 см
Склад верху: 70% вовна, 20% поліамід, 10% кашемір Турецький
Склад підкладки: поліестер 70%, віскоза 30%.
Кольори в наявності: капучино, сірий
Жіноче кашемірове пальто, сезонна весна-осінь. Відкладний комір. Рукав суцільнокроєний реглан. Дві накладні кишені. Є пояс. Застібається на потаємні гудзики-кнопки.
Гарно сідає на фігуру. Напівлілегаючий силует.
Якісне пошиття ТМ Millennium Харків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Мокко |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 98 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Довжина виробу | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
- Ціна: 4 212 ₴









