Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Подовжена куртка демісезонна.
Артикуул 5052
Виробник Україна Харків
Сезон: осінь-весна
Розмір: 46 (L)
По грудях під проймою – 102 см. По стегнах – 108 см. Довжина виробу – 98 см. Довжина рукава від горловини – 68 см
Цвет: синій,
Стьобане, демісезоне пальто, прямого крою, м'яке і тепле,. Дві накладні кишені, додають окрасу виробу. Довжина трохи вище лінії коліна. Рукав регулюється манжетом. Застібка на кнопках, є пояс. Утеплювач синтепон.
Виготовлено з італійських тканин і фурнітури. Виробник Україна ТМ RASLOV
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raslov |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 98 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 102 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип кишені | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
| Функція підігрівання | Так |
- Ціна: 2 480 ₴










