

Розмір: 36, 38, 40
36 розмір: Топ- Об.груд- 82-84 см. Низ топа- 36 см. Довжина топа-36 см.
Спідниця довжина- 120 см. Талія- 64-66 см.
40 розмір: Топ- Об.груд- 90-92 см. Низ топа- 39 см. Довжина топа- 42 см.
Спідниця довжина -121 см. Талія- 70-72 см.
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см, стегна не мають значення
Склад: 100% поліестер
Догляд: рекомендується ручне прання при температурі не вище 30°c
Довжина: Міді
Фасон: А-силует, З кишенями, Топ і спідниця
Рукав: Короткий
Опис - Стильний коктельних комплект топ і спідниця ефектно і оригінально виглядає. Яскравий відтінок ультрамарин ідеально поєднується з таким же ярким фасоном. Гарний топ з ніжного прозорого мережива з маленьким рукавчиком чудово облягає груди. Низ комплекту складається з котонової спідниці у складки. Поясок на спідниці підкреслює талію, а довжина міді додає жіночності. Застібається на блискавку ззаду. Топ має підкладку на лінії грудей і застібку збоку. Комплект можна комбінувати з іншими нарядами вашого гардеробу, що зручно і практично.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вечірній костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Колір | Синій |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Основні атрибути | |
| Фасон плаття | Міді |
| Наявність корсета | 0 |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Шлейф | 0 |
| Тип виробу | Коктейльне плаття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 |
- Ціна: 3 980 ₴


