Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне святкове плаття, без рукава. Має круглий виріз горловини, рукава крила, довжину по коліно.
Розмір: S
Размерная сетка платья: Об.груд- 84-88 см. Об.тал-68-72 см. Об. бедер- 86-90 см
Колір: марсала
Довжина виробу: 104 см
Відхилення від розмірів: Груди ±2 см, Талія ±2 см,
Догляд: делікатне прання при температурі не вище 40°c
Довжина: Міді
Рукав: Крило
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 88 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасон сукні | Облягаюче |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бордовий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Креп-дайвінг |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Крильце |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | S |
- Ціна: 644 ₴





