Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашемірове демісезонне
Сезонність: весна, осінь
Довжина виробу: 100 см
Тип ткани: кашемір дабл-фейс
Склад верху: шерсть 70%, кашемір 20%, поліамід 10%
Склад підкладки: 2-х сторінка.
Кольори/розміри: сіро-рожевий 46. 48 укр
Пальто демісезонне вільного силуету. Можна носити на два боки. Застібається на брош-булавку.
Виробник Україна-ТМ Samange
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samange |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Рожевий |
| Вид пальто | Пальто-халат |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Застібка | Застібки-петлі |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 44 (UKR) |
- Ціна: 3 852 ₴


