Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пальто осень весна
Пальто артикул 284
Сезон: осінь-весна
Розмір: 44. 46.( M. L)
Виміри пальто:
По грудях під проймою - 94 см
По стегнах-104 см. Довжина пальта 110 см. Довжина рукава від горловини – 69 см.
Склад: 70% вовна, 20% поліамід, 10% кашемір
Колір: світло-сірий, т. сірий
Модельне, стильне, ексклюзивне, якісне пальто ТМ Raslov.
Довжина нижче колін. Рукав 7/8 з розрізом.
Вишивка на лінії талії додає родзинку пальто. Застібка на пришивних кнопках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raslov |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Однобортне |
| Тип тканини | Вовна |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Вовна |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Реглан |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 110 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 94 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 44 |
- Ціна: 4 428 ₴







